WWE.NXT.2024.05.28.720p.WEB.h264-KYR[TGx]
Type:
HD - TV shows
Files:
3
Size:
1.3 GB
Uploaded On:
May 29, 2024, 5 p.m.
Added By:
TGxGoodies
Seeders:
5
Leechers:
8
Info Hash:
DE9D3B1F1E7FAD059008E82666715AACCD544CDD
Get This Torrent
[email protected]
| V_MPEG4/ISO/AVC Resolution = 1280x720 Display AR = 1.778 | 16:9 Bitrate = 3 110 kb/s Framerate = CFR 29.970 Color space = YUV Chroma subsampling = 4:2:0 Encoder = --Audio Codec info = AAC | A_AAC-2 Channels = 2 Bitrate = 64.0 kb/s Samplerate = 48.0 kHz Language = English Included subtitles = English SCREENS https://everest.picturedent.org/image/mBDB https://everest.picturedent.org/image/mBDq https://everest.picturedent.org/image/mBD2 https://everest.picturedent.org/image/mBDi https://everest.picturedent.org/image/mBDw https://everest.picturedent.org/image/mBDW
Get This Torrent
NEW upcoming releases by Xclusive.txt
71 bytes
WWE.NXT.2024.05.28.720p.WEB.h264-KYR.mkv
1.3 GB
[TGx]Downloaded from torrentgalaxy.to .txt
479 bytes
Similar Posts:
Category
Name
Uploaded
HD - TV shows
WWE NXT 2026 05 05 1080p WEB h264-KYR [TJET]
May 6, 2026, 2:33 p.m.
WWE NXT 2026 05 05 NF iNT 720p WEBRip h264-HEEL [TJET]
WWE NXT 2026 05 05 NF iNT 1080p WEB h265-HEEL [TJET]
WWE NXT 2026 04 28 NF iNT 720p WEBRip h264-HEEL [TJET]
April 29, 2026, 1:02 p.m.
WWE NXT 2026 04 28 NF iNT 1080p WEB h265-HEEL [TJET]