WWE.NXT.UK.2021.01.28.720p.Lo.WEB.h264-HEEL[TGx]
Type:
HD - TV shows
Files:
2
Size:
718.6 MB
Uploaded On:
Jan. 28, 2021, 8:37 p.m.
Added By:
sotnikam
Seeders:
0
Leechers:
0
Info Hash:
613D7D90D26D33EA110B088B76CE3E8EC7022636
Get This Torrent
[email protected]
| avc1 Resolution = 1280x720 Display AR = 1.778 | 16:9 Bitrate = 1 512 kb/s Framerate = CFR 30.000 Color space = YUV Chroma subsampling = 4:2:0 Encoder = x264 - core 148 r2643 5c65704 --Audio Codec info = AAC | mp4a-40-2 Channels = 2 Bitrate = VBR 192 kb/s Samplerate = 48.0 kHz Language = English Included subtitles = English SCREENS https://imgmak.com/image/pF26 https://imgmak.com/image/pF2M https://imgmak.com/image/pF2P https://imgmak.com/image/pF20 https://imgmak.com/image/pF2D https://imgmak.com/image/pF2E
Get This Torrent
WWE.NXT.UK.2021.01.28.720p.Lo.WEB.h264-HEEL.mp4
718.6 MB
[TGx]Downloaded from torrentgalaxy.to .txt
678 bytes
Similar Posts:
Category
Name
Uploaded
HD - TV shows
WWE NXT 2026 05 05 1080p WEB h264-KYR [TJET]
May 6, 2026, 2:33 p.m.
WWE NXT 2026 05 05 NF iNT 720p WEBRip h264-HEEL [TJET]
May 6, 2026, 12:26 p.m.
WWE NXT 2026 05 05 NF iNT 1080p WEB h265-HEEL [TJET]
WWE NXT 2026 04 28 NF iNT 720p WEBRip h264-HEEL [TJET]
April 29, 2026, 1:02 p.m.
WWE NXT 2026 04 28 NF iNT 1080p WEB h265-HEEL [TJET]